96/1/27
تعداد نظرات:0
08:48
شماره مطلب:139612724336
-A A +A
گزارش تصویری

برگزاری مرحله استانی جام فوتسال شهدای دانش آموز

مرحله استانی جام فوتسال یادبود شهدای دانش آموز با حضور تیم های منتخب شهرستانهای استان یزد برگزار و در نهایت تیم فوتسال بسیج دانش آموزی شهرستان تفت موفق به کسب اول وتیم منتخب ناحیه دو یزد به مقام دوم دست یافتند

عکاس: مهدی بهجتی

به گزارش یزدبیست،مرحله استانی جام مسابقات فوتسال بسیج دانش آموزی استان یزد با حضور10 تیم منتخب از شهرستانهای استان یزد برگزارشد.

در این مرحله 10تیم منتخب در دو گروه مجزا و در دو ورزشگاه به رقابت با یکدیگر پرداخته و تیم های اول و دوم هرگروه نیز در مرحله بعد با یکدیگر به رقابت پرداختند ودر نهایت تیم منتخب بسیج دانش آموزی شهرستان تفت در ضربات پنالتی تیم حوزه بسیج دانش آموزی شهید حسینیان یزد را شکست داد.

در آیین افتتاحیه این مرحله از مسابقات که با حضور جمعی از مسئولین استانی برگزارشد،سرداری معاون پرورشی اداره کل آموزش وپرورش در سخنانی خاطرنشان کرد: بسیج دانش آموزی وآموزش وپرورش دو یار یکدیگر می باشند که همراه وهمدل باهم سعی در اجرای برنامه های تربیتی در سطح دانش آموزان را دارند.

وی ادامه داد: برگزاری مساقات این چنین باعث افزایش روحیه نشاط وشادی در بین دانش آموزان می گرددو امیدواریم این روندی که بسیج دانش آموزی در زمینه برگزاری این مسابقات در پیش گرفته است ادامه داشته وحتی به رشته های دیگر نیز این چنین مسابقاتی برگزارشود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.