96/5/21
تعداد نظرات:0
11:35
شماره مطلب:139652128254
-A A +A

درخشش دانش اموزان بسیجی استان یزد در لیگ علمی پایا

دانش آموزان بسیجی یزدی شرکت کننده در دهمین دوره رقابتهای لیگ علمی بین المللی پایا در تهران موفق به کسب 10 مدال شامل 5طلا و 5مدال برنز شدند.

مسئول علمی سازمان بسیج دانش آموزی سپاه الغدیر یزد در گفتگو با یزد بیست اظهار داشت: در این دوره از رقابتها 31نفر از استان یزد پس از گذشتن از مراحل شهرستانی واستانی وکسب تراز لازم برای ورودبه دور نهایی این مسابقات موفق به کسب 10 مدال شدند.

محسن اشراقی ادامه داد:در مرحله ابتدایی این مسابقات بیش از42هزارنفر از سراسر کشور در این دور مسابقات شرکت و در مرحله نیمه نهایی این تعداد به 12هزار نفر ودر مرحله بین المللی به 500 نفر رسید که سهم استان یزد 31 نفر بوده است.

وی با بیان اینکه براساس آمار موجود از هراستان کشور متوسط حضور 3و نیم گروه بوده است که استان یزد موفق به کسب مجوز برای 8 گروه شدند.

اشراقی با بیان اینکه در دور نهایی این مسابقات تیم هایی از11کشور نیز حضور داشتند خاطرنشان کرد: دانش آموزان دوره دوم متوسطه دخترانه فرهنگ در رشته علوم انسانی موفق به کسب مدال طلا و دانش آموزان دوره دوم دخترانه امام حسین موفق در رشته علوم انسانی موفق به کسب مدال برنز گردیدند.

شایان ذکراست: مسابقات لیگ بین المللی پایا توسط سازمان بسیج دانش آموزی برگزار که در مرحله شهرستانی آن در سطح استان یزد 197 گروه شرکت کردند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.