96/6/19
تعداد نظرات:0
12:07
شماره مطلب:139661928965
-A A +A

بیانیه دانش آموزان بسیجی استان یزد در رابطه باحوادث میانمار

دانش آموزان بسیجی استان یزد ضمن محکومیت کشتار مسلمانان مظلوم میانمار پشتیبانی از مسلمانان مظلوم روهینگایی را مسئولیت انسانی و اسلامی خود دانسته و  هر گونه مشارکت و نقش پذیری در حمایت و کمک به آوارگان و آسیب دیدگان این جنایت را در این مرحله وظیفه خود می داند.

ما هر مقداری که بتوانیم از مظلوم حمایت میکنیم و هر مقداری که توانایی‌های ما و وسع ما باشد وظیفه‌ی ما است

(مقام معظم رهبری26/2/94)

انتشار اخبار مربوط به کشتار گسترده مسلمانان روهینگایی توسط گروه های تندرو بودایی و ارتش میانمار موجی از نگرانی را در میان کشورهای مسلمان و تمامی آحاد جامعه برانگیخته است.

 اما در این میان موضوعی که انسان های بیدار و آزادی خواه جهان را به شک و وجود توطئه ای خطرناک بیم ناک می کند سکوت عجیب و غیرقابل باور مجامع جهانی و رسانه های غربی می باشد.

 که این سوال را در ذهن ایجاد می کند، چگونه در زمانه ای که صدای رسانه ها و دولتمردان غربی در راه اندازی پویش های گوناگون در حمایت و یا محکومیت کوچکترین حرکات این دنیا در بالاترین حد ممکن فعال بوده تا مبادا اتفاقی خلاف اهداف و سیاستهای آنها در عالم هستی به رخ بپیوند، به راحتی آوارگی و قتل هزاران تن از مسلمانان مظلوم میانمار را نادیده انگاشته و از کنار آن بی تفاوت عبور می کنند؟

این رفتار دوگانه رسانه های غربی برای افرادی که باسیاست های کثیف رسانه ای استکبار آشنایی دارند غریب نبوده و نشانه ای از توطئه ای عظیم در پاکسازی قومی می باشد که در همین رابطه لازم و ضروری است دولتمردان کشورهای اسلامی درزمینه ایجاد یک جبهه واحد در جهت مقابله با این حرکت شوم وپلید متحد وهمراه شده و دربرابر وقوع چنین اتفاقاتی هوشیارباشند.

متاسفانه امروز شاهد آن هستیم که سکوتهای مصلحت اندیشانه  بعضی از کشورهای اسلامی در گذشته در برابر اقداماتی نظیر اهانت به قرآن کریم، بی حرمتی و ایجاد محدودیت های شدید اجتماعی و شخصی برای مسلمانان، کشتاربی رحمانه مردم غیرنظامی ومظلوم افغانستان در برابر حملات هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا و... باعث شده است،سیاست محدودیت و تحت فشار قرار دادن مسلمانان که جزء سیاستهای کثیف استکبار و در رأس آنها جرثومههای فساد، آمریکا و اسرائیل است به مرحله ای خطرناک برسدکه لازم بوده تمامی آحاد و اقشار جامعه کشورهای اسلامی در برابر این کشتار وحشیانه سکوت نکرده و به هر نحو ممکن اعتراض خود را اعلام و در جهت کمک به مسلمانان مظلوم روهینگایی اقدام نمایند.

ما دانش آموزان بسیجی استان یزدضمن محکومیت کشتار مسلمانان مظلوم میانمار پشتیبانی از مسلمانان مظلوم روهینگایی را مسئولیت انسانی و اسلامی خود دانسته و امادگی خود را برای هر گونه مشارکت و نقش پذیری در حمایت و کمک به آوارگان و آسیب دیدگان این جنایت را در این مرحله وظیفه خود دانسته و از تمامی آحاد و دست اندرکاران جامعه می خواهیم به صورت فردی و جمعی در برابر این کشتار بی رحمانه سکوت نکرده و از تمامی ابزارهای ممکن برای رساندن پیام مظلومیت و جلوگیری از انقراض انسانیت  به کارببندند تا شاید وجدان های خفته  دولت مردان کشورهای اسلامی بیدار شده وبه وظیفه انسانی خود در قبال این نسل کشی که نوع جدیدی از تروریست علیه امت اسلامی است عمل نمایند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.