96/8/8
تعداد نظرات:0
07:16
شماره مطلب:13968830231
-A A +A

سخنرانی رئیس مجمع علوی بسیج دانش آموزی استان یزد در پیش از خطبه ها

به مناسبت هفته بسیج دانش آموز یکی از دانش آموزان بسیجی استان یزد در پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یزد به ایراد سخن پرداخته و موازین دانش آموزان این استان را از تریبون نماز جمع بیان کرد.

به گزارش یزد بیست ،دانش آموز بسیجی امیر محمد صادقی رئیس مجمع علوی بسیج  دانش آموزی و عضو کنگره ملی همفکری بسیج دانش آموزی کشور در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهریزد ضمن گرامیداشت یاد وخاطره 36هزار شهید دانش آموز افزود: تاریخ میهن دراین روزها درخششی الهی یافته و بارها عظمت و استواری جوانان و نوجوانان این مرزو بوم را بر خود دیده وبر خود بالید ه است و نامگذاری هفته بسیج دانش آموزی به این دلیل می باشد که  رادمردی و شجاعت دانش آموزان این دیار برای همیشه در تقویم تاریخ ثبت شود.

وی در ادامه سخنان خود ضمن گلایه از مسئولین اظهار داشت: از دست اندرکاران و صاحبان علم و اندیشه که هنوز توانمندی ها ونقش ما دانش آموزان را باور نکرده اند گله مندیم.ازمسئولین و دست اندرکارانی که منکر وجودیت نقش ما هستند گله مندیم. بایدی که خود ما دانش آموزان آن را باور داشته و وظیفه هر روز خود را میدانیم. یک روز نقش حسین فهمیده ها و محمدحسین ذوالفقاری ها را برعهده میگیریم و یک روز دیگر نقش هایی در زمینه های سیاسی.اخلاقی.فکری .ما این نقشها را حتی  بهتر از خیلی از خواص میشناسیم و آماده نقش پذیری هستیم.

امیر محمد صادقی دانش اموز نخبه بسیجی استان یزد در ادامه خاطرنشان کرد: ما دانش آموزان با مولا و مقتدای خود امام خامنه ای عزیزمان عهد می بندیم در اندیشه ی بالیدن و بالندگی روز افزون کشور عزیزمان ایران اسلامی باشیم و تحت تاثیر آنچه دنیای پیرامون سعی در القای آن به ما دارد قرار نگیریم. و در روز مرگی های درس و مدرسه و نمره ی۲۰ کلاس های درس اهداف کلان انقلاب اسلامی را فراموش نکرده و روحیه ایثار ، شجاعت و شهادت و دفاع از مظلوم را در خود تقویت کنیم.

این دانش آموز بسیجی ضمن برشمردن بدعهدی و غیرقابل اعتماد بودن استکبار گفت: برای ما خون های به ناحق ریخته شده دانش آموزان و نوجوانان و جوانان این مرزوبوم، تجاوز نظامی به کشورمان در حادثه طبس، هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری توسط موشک، ترور دانشمندان هسته ای و۱۷هزار نفر از مردمان سرزمینمان و هزاران ظلم و ستم وبدعهدی،نشانه ای از غیر قابل اعتماد بودن استکبار که در راس آنها آمریکای جهان خوار است می باشد و ما دانش آموزان نسل فعلی انقلاب نیز به مانند نسل های قبل و شهید دانش آموز۱۲ساله دیارمان شهید محمد حسین ذوالفقاری وظیفه خود را درک و به احدی تحت هیچ شرایطی اجازه نفوذ به کشور عزیزمان را نداده و نخواهیم داد.

وی ادامه داد: ما دانش آموزان به تمام دولت مردان غربی با صدای بلند و رسا اعلام میکنیم که امیدی به دلقک بازی های خود نداشته باشند و آگاه باشند که ملت ایران و حتی مردمان کشورهای دیگر منطقه حامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و از پاسداران دلیر و سبز پوش اسلام که خواب را از چشمان دشمن ربودند سپاسگذار هستند.

رئیس شورای همفکری بسیج دانش اموزی استان در ادامه با اشاره به  سخنان پوچ رئیس جمهور آمریکا خاطرنشان کرد: ما دانش اموزان حاضریم زحمت تدریس کتب تاریخ و جغرافیای دوران مدرسه را به این تاجر به دوران رسیده امریکایی برعهده بگیریم و مطمئنیم بازخوانی تنها یک درس از تاریخ و جغرافیا که در آن تعدادی از تفنگداران نیروی دریایی امریکا در دریای خلیج همیشه فارس  اسیر شجاعت و دلاور مردی سبز پوشان سپاه پاسداران شدند ، برای هوشیار شدن این فرد کافیست تا در بیان حرفهای خود احتیاط کرده و هر اراجیفی را به زبان نیاورد.

وی در پایان و با اشاره به حضور با صلابت تمامی اقشار جامعه وبه ویژه دانش آموزان در راهپیمایی13آبان گفت: به تمام دشمنان انقلاب اسلامی اعلام میکنیم ما دانش آموزان انقلابی استان یزد همچنان بر همان عهدی که بسته ایم ثابت و استوار ایستاده ایم و هرگز ظلم ها و ستم های دشمنان قسم خورده این مرز و بوم را فراموش نکرده و با  های وهوی پوشالی استکبار قرار نیست ذره ای از موازین انقلابی خود عقب نشینی کنیم و آرزوی عقب نشینی ما از موازین انقلابی خود را می بایست به گور ببرند. چون ما دانش آموزان ایران اسلامی همیشه   انقلابی بوده ایم و انقلابی خواهیم ماند و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جزء شعارهای همیشگی ما خواهد بود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.