17/10/31
تعداد نظرات:0
10:18
شماره مطلب:2017103130299
-A A +A

نشست بصیرتی با موضوع استکبار ستیزی در واحد مقاومت طالقانی هرات برگزار شد

نشست بصیرتی با موضوع استکبار ستیزی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی در واحد مقاومت طالقانی با حضور مسئول تعلیم و تربیت ناحیه حجت الاسلام و المسلمین جعفری برگزار شد.

به گزارش یزد بیست، نشست بصیرتی با موضوع استکبار ستیزی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی در واحد مقاومت طالقانی با حضور مسئول تعلیم و تربیت ناحیه حجت الاسلام والمسلمین جعفری و دانش آموزان برگزار شد.
در این نشست حجت الاسلام و المسلمین جعفری گفت : انقلاب اسلامی ایران را می توان به جرات تجلی تمام نمای استکبار ستیزی و آزادی خواهی به معنای نفوذ در رفتار ملت ها وکشور های دنیا بدون تهدید وارعاب به شمار آورد.
هم‌اكنون ما ملت ایران در شرایطی قرار داریم كه تمام دشمنان اسلام و انقلاب در میادین سخت جنگ اندیشه ها مشت قدرتمند و سهمگین ایرانیان ولایت مدار را بر سینه خود لمس كرده‌اند اما هر روز با ترفندهای جدید در صدد نفوذ و جبران شکستهای خود هستند.

 در ادامه گفت : سالروز حماسه تاریخی 13آبان یادآور طنین فریادهای آزادی خواهی و عدالت گستری بت شکن زمان، امام خمینی(ره) علیه سلطه آمریکای جهان خوار و تبعید ایشان است که با عطر خون‌های پاک و مطهر دانش آموزان عزیزی که در مقابل دانشگاه تهران بدست نظامیان رژیم منحوس پهلوی، مظلومانه به شهادت رسیدند، آغشته گردید.
ودر پایان خاطر نشان کرد: من از شما دانش آموزان عزیز میخواهم با حضور پر شور و گسترده خود در راهپیمایی روز 13 آبان مشت محکمی بر دهان این رژیم کودک کش و غاصب بزنید.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.