96/8/9
تعداد نظرات:0
10:42
شماره مطلب:13968930303
-A A +A

بیانیه دانش آموزان بسیجی استان یزدبه مناسبت هفته بسیج دانش آموزی

دانش آموزان عضو مجمع علوی استان یزدد به مناسبت شروع هفته بسیج دانش آموزی بیانیه ای صادر کرد.

بازبرگه های تقویم تاریخ ورق خورد و به روز وهفته ای رسید که بر اهالی دیار آزادی وآزادگی آشناست.تاریخ میهن دراین روزها درخششی الهی یافت و بارها عظمت و استواری جوانان و نوجوانان این مرزو بوم را بر خود دید وبر خود بالید و در قسمت یادداشتهای خود نوشت هفته بسیج دانش آموزی،

تارادمردی و شجاعت دانش آموزان این دیار برای همیشه در تقویم تاریخ ثبت شود.

اما ما دانش آموزان که وارثان فداکاری گذشتگان هستیم گله مندیم.

ازدست اندرکاران و صاحبان علم و اندیشه که هنوز توانمندی ها ونقش ما را باور نکرده اند گله مندیم..

ازمسئولین و دست اندرکارانی که منکر وجودیت نقش ما هستند گله مندیم. بایدی که خود ما دانش آموزان آن را باور داشته و وظیفه هر روز خود را میدانیم.

یک روز نقش حسین فهمیده ها و محمدحسین ذوالفقاری ها را برعهده میگیریم و یک روز دیگرنقش هایی در زمینه های سیاسی.اخلاقی.فکری .ما این نقشها را حتی بهتر از خیلی ازخواص میشناسیم و آماده نقش پذیری هستیم..

مانمیخواهیم تنها وارث نام ۱۳ آبان باشیم بلکه باورداریم که غیورمردانی که در این خاک برظلم و بیداد شوریدند درس خودرا نه در پشت نیمکت های چوبی کلاس و  برتخته سیاه  آن، بلکه برصفحه سپید پیشانی مردمان زجر کشیده در کوچه و بازار آموختند

 

وحال ما دانش آموزان نیز خود را مجزا از جریان انقلاب ندانسته و علیرغم تمام دلنگرانی ها و شکوائیه هایی که از مسئولین داریم نخواهیم گذاشت چنین دیدگاههایی مارا از حرکت به سوی افق های بلند باز دارد.

 

وبا مولا و مقتدایمان امام خامنه ای عزیزمان عهد می بندیم در اندیشه ی بالیدن وبالندگی روز افزون کشور عزیزمان ایران اسلامی باشیم و تحت تاثیر آنچه دنیای پیرامون سعی در القای آن به ما دارد قرار نگیریم. و در روز مرگی های درس و مدرسه ونمره ی ۲۰ کلاس های درس اهداف کلان انقلاباسلامی را فراموش نکرده و روحیه ایثار ، شجاعت و شهادت و دفاع از مظلوم را در خودتقویت کنیم.

برایما خون های به ناحق ریخته شده دانش آموزان و نوجوانان و جوانان این مرزوبوم، تجاوزنظامی به کشورمان در حادثه طبس، هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری توسط موشک، تروردانشمندان هسته ای و ۱۷ هزارنفر از مردمان سرزمینمان و هزاران ظلم و ستم وبدعهدی،نشانه ای از غیر قابل اعتمادبودن استکبار که در راس آنها آمریکای جهان خوار است می باشد و ما دانش آموزان نسل فعلی انقلاب نیز به مانند نسل های قبل و شهید دانش آموز ۱۲ ساله دیارمان شهید محمد حسین ذوالفقاری وظیفه خود را درک و به احدی تحت هیچ شرایطی اجازه نفوذ به کشور عزیزمان را نداده و نخواهیم داد

وبه تمام دولت مردان غربی با صدای بلند و رسا اعلام میکنیم که امیدی به دلقک بازیهای خود نداشته باشند و آگاه باشند که ملت ایران و حتی مردمان کشورهای دیگر منطقه حامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و از پاسداران دلیر و سبز پوش اسلام که خواب را از چشمان دشمن ربودند سپاسگذار هستند.

ما دانش اموزان حاضریم زحمت تدریس کتب تاریخ و جغرافیای دوران مدرسه را به این تاجربه دوران رسیده امریکایی برعهده بگیریم و مطمئنیم تنها تدریس یک درس از تاریخ وجغرافیا که در آن . داستان نه چندان دور ، تعدادی از تفنگداران نیروی دریایی امریکا در دریای خلیج همیشه فارس اسیر شجاعت و دلاور مردی سبز پوشان سپاه پاسدارانشدند ، برای هوشیار شدن این فرد کافیست تا در بیان حرفهای خود احتیاط کرده و هراراجیفی را به زبان نیاورد.

و همچنین به تمام دشمنان انقلاب اسلامی اعلاممیکنیم ما دانش آموزان انقلابی استان یزد همچنان بر همان عهدی که بسته ایم ثابت و استوارایستاده ایم و هرگز ظلم ها و ستم های دشمنان قسم خورده این مرز و بوم را فراموشنکرده و با  های وهوی پوشالی استکبار قرارنیست ذره ای از موازین انقلابی خود عقب نشینی کنیم و آرزوی عقب نشینی ما از موازین انقلابی خود را می بایست به گور ببرند. چون ما دانش آموزان ایران اسلامی،  انقلابی بوده ایم و انقلابی خواهیم ماند و اینشعار همیشگی ما خواهد بود مرگ بر آمریکا.مرگ بر اسرائیل

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.