94/8/19
تعداد نظرات:0
09:57
شماره مطلب:13948195385
-A A +A
در قالب 9 دستگاه اتوبوس ؛

اعزام 400 نفری دانش آموزان دختر به مناطق عملیاتی جنوب کشور+تصاویر

صبح امروز سه شنبه 19 آبان ماه، بیش از 400 دانش آموز دختر بسیجی در قالب 9 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبری یزد بیست، صبح امروز سه شنبه 19 آبان ماه، 418 دانش آموز دختر بسیجی در قالب 9 دستگاه اتوبوس از سالن ورزشی ولایت سپاه الغدیر یزد به مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

در این مراسم امامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد گفت، شما دانش آموزان باید بدانید پ در چه مسیری قرار می دهید چر که اعمال شهدا سرلوحه کار ما می باشد.

وی با اشاره به اینکه هدف دشمن از بین بردن سیره شهدا است اظهار داشت، شهدا رفتند تا امروز ارزش ها، روح استکبارستیزی و شعار مرگ بر آمریکا زنده بماند.

سید اسدالله امامی با اشاره به سخن شهید نادر مهدوی که فرمود ما دشمن خود را استکبارجهانی به سرکردگی آمریکا میدانیم خطاب به مسئولین اذعان داشت، هدف دشمن نفوذ است و شهدا رفتند تا ما بدانیم در مقابل استکبار لحظه ای نباید کوتاهی کنیم چرا که آمریکا همان آمریکای زمان انقلاب است و قصد نبودی اسلام و ایران را دارد.

وی به دانش آموزان گفت، خلاصه وصیت نامه همه شهدا حفظ حجاب شما خواهران بزرگوار و اطاعت از ولی فقیه بود و شما دانش آموزان باید در این سفر با خلوص نیت و توجه از شهدا مدد گرفته و درس بگیرید و بعد بازگشت مبلغ راه شهدا باشید.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.