94/8/28
تعداد نظرات:0
09:14
شماره مطلب:13948285548
-A A +A
صبح امروز پنجشنبه 28 آبان ماه ؛

کاروان 300 نفری دانش آموزان دختر استان یزد به اردوی راهیان نور اعزام شدند+عکس

صبح امروز پنجشنبه 28 آبان ماه با حضور مسئولین سپاه و آموزش و پرورش کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر متشکل از 300 نفر به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبری یزد بیست، صبح امروز پنجشنبه 28 آبان ماه با حضور مسئولین سپاه و آموزش و پرورش کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر متشکل از 300 نفر در قالب 7 دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

در این مراسم قاسمی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، طی سخنانی گفت، شما دانش آموزان باید قدر خود را بدانید چرا که از طرف شهدا دعوت شدید تا در مناطقی پا بگذارید که قدم به قدم آن خون شهیدی ریخته شده است تا یک وجب از خاک کشور ما بدست متجاوزان نیفتد.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک یزد اذعان داشت، این اردوی فرهنگی فرصت بسیار ارزشمندی برای آشنایی شما دانش آموزان با ارزشهای والای اسلامی است و شما باید با توجه در این سفر حضور یابید تا بتوانید پیام شهدا را به دیگر دانش آموزان برسانید.

لازم به ذکر است در این مراسم، اسلامی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد، کاظم پور جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد، فلاح رابط بسیج دانش آموزی و اداره کل آموزش و پرورش حضور داشتند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.