94/9/27
تعداد نظرات:0
10:55
شماره مطلب:13949275998
-A A +A
در قالب 6 دستگاه اتوبوس؛

اعزام 260 دانش آموز پسر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس+تصاویر

صبح امروز جمعه 27 آذرماه 260 دانش آموز پسر از ناحیه یک آموزش و پرورش استان یزد به مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبری یزد بیست، صبح امروز جمعه 27 آذرماه 260 دانش آموز پسر از ناحیه یک آموزش و پرورش استان یزد از محل سالن ولایت سپاه الغدیر استان یزد در قالب 6 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

قاسمی معاون پرورشی ناحیه یک آموزش و پرورش یزد، درمراسم اعزام راهیان نور گفت، اردوی های راهیان نور به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بخش دانش آموزی برگزار می شود و شما دانش آموزان باید در این سفر ارتباط قلبی و معنوی با شهدا برقرار کنید.

وی با اشاره به اینکه ما باید به خود یادآوری کنیم که امنیت و آرامش امروز ما مدیون خون شهداست اظهار داشت، وقتی بررسی می کنیم امروزه تقریبا همه کشورهای همسایه ما درگیر تروریست های تکفیری و بطورکلی جنگ هستند اما این فقط ایران اسلامی است که با هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری و جوانان کشور که امروز بیرون از مرزهای کشور مشغول دفاع در مقابل اسلام آمریکایی هستند از نفوذ بیگانگان امن مانده و آسییب ندیده است.

لازم به ذکر است در این مراسم سرهنگ سیف الدینی مسئول اردویی سپاه الغدیر، سرهنگ اسلامی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد حضور داشتند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.