94/10/11
تعداد نظرات:0
22:10
شماره مطلب:139410116296
-A A +A

بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد به مناسبت یوم الله 9 دی

حماسه ملّی 9 دی، موج ولایت پذیری ملت ایران در برابر هشت ماه توطئه بیگانگان و بدخواهان داخلی، علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

به مناسبت سالگرد 9 دی سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

بسمه تعالی

مقام معظم رهبری(مدظله العالی):

9دی روز بصیرت، دشمن شناسی و وقت شناسی و حضور بود.

حماسه ملّی 9 دی، موج خروشان ولایت پذیری ملت ایران در برابر هشت ماه توطئه بیگانگان و بدخواهان داخلی، علیه دو رکن «جمهوریت» و «اسلامیت» نظام جمهوری اسلامی ایران بود. مردم بیدار و هوشیار، به پیروی از مقام معظم رهبری، نقشه شوم استکبار جهانی برای به زانو درآوردن انقلاب را نقش بر آب کردند.

بدخواهان نظام در سال 88 کودتای تمام عیاری را بر مردم و نظام مقتدر ایران تحمیل کردند که به عنوان آزمونی بزرگ، حاوی درس ها و عبرت های بسیار برای ما و آیندگان شد. این اقدام خصمانه در خارج از کشور برنامه ریزی، توسط سفارتخانه بیگانگان هدایت و در داخل کشور هم، توسط بازی گردان میدانیِ اجرایی شد که با بصیرت و مقاومت مردم ایران، به درب بسته خورد.

فتنه گران با دروغ بزرگ « تقلّب در انتخابات»، صرفاً یک پوشش برای به میدان کشاندن مردم به میدان فتنه می خواستند؛ چرا که آنان از ریشه دواندن انقلاب اسلامی در سراسر جهان وحشت دارند. اما در عین ناباوری و علی رغم آلوده کردن نظام سیاسی و اجتماعی جامعه بر علیه نظام، با سد فولادین بصیرت و ولایت پذیری مردم ایران روبرو شدند.

آنچه مردم را در 9 دی به صحنه کشاند به نهایت رسیدن ظلم فتنه اموی بود که با رنگ سبز، آتش به خیمه عاشورا انداخت. عاشورائیان بر کشتی نجات ولایت در مسیر امواج بصیرت، راه را از بی راهه تشخیص داده و با خلق حماسه ای دیگر طوفان متلاطم فتنه را پشت سر گذاشتند تا شجره طیبه انقلاب اسلامی نخشکد و پر ثمر تر از قبل گردد.

و امروز در سالروز حماسه 9 دی، دانش آموزان بسیجی و وِلایی ضمن گرامیداشت این روز به یادماندنی، حفظ هوشیاری و بصیرت را یکی از نیازها و ضروریات حفظ و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران می دانند و اعتراض کوبنده خود را نسبت به کوچک ترین اقدامی که بخواهد در گوشه ای از این خاک ناامنی ایجاد کند، اعلام می دارند.

دانش آموزان امروز یکصدا و متحد حضور خود در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب و نظام، و پیوند عاشورایی با ولایت را فریاد می زنند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.