94/12/10
تعداد نظرات:0
13:45
شماره مطلب:139412108349
-A A +A

تقدیر وتشکر از سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد به علت اعزام11هزارنفر به اردوهای راهیان نور

در مراسمی از سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد به علت اعزام حدود11هزارنفر به اردوهای راهیان نور دانش اموزی تقدیر وتشکربه عمل آمد.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبری یزدبیست،عصردیروز(9اسفند)در مراسمی که با حضور سردارسلیمانی ریاست سازمان اردویی وگردشگری سازمان بسیج مستضعفین وسردارفتوحی فرماندهی سپاه الغدیر وجمعی دیگر از فرمانده هان،راویان،خادمین وفعالین در زمینه اردوهای راهیان نور درسالن شهید مطهری سپاه الغدیر برگزارگردید از سازمان بسیج دانش آموزی تقدیر وتشکر به عمل آمد.
سردارسلیمانی دراین مراسم درسخنانی بابیان اینکه درسال جاری حدود600 هزارنفردانش اموزاز سراسرکشور به اردوهای راهیان نوراعزام گردیده اند خاطرنشان کرد: اردوهای راهیان نور در امتداد دفاع مقدس و دفاع مقدس در مسیر وامتداد عاشورا می باشد.
وی ادامه داد:راهیان نور به معنی واقعی کلمه دانشگاه می باشد،زیرا اثرات آن در دانش آموز درکمتر از48ساعت قابل رویت می باشد و دانش آموز تحت تاثیر فرهنگ شهدا قرار گرفته و موردهای بسیاری وجود داشته که مسیر زندگی فرد با این اردوها تغییر کرده است.
سردارسلیمانی با بیان اینکه دشمن اثرات راهیان نور را درک کرده و در مقابل آن برخواسته خاطرنشان کرد:امسال کاروانهایی از اقشار وگروه های متفاوت از37کشور به سرزمینهای راهیان نور آمده واز این مناطق بازدید کرده اند، و در واقع امروز فرهنگ ،سبک زندگی ، دلاوری ،شهامت، ولایت مداری شهدا جهانی شده است .
در ادامه این نشست سردار فتوحی فرماندهی سپاه الغدیردر سخنانی اظهارداشت:همانگونه که یاران امام حسین در روز عاشورا با معرفت وشناخت امام خود را شناخته وتا آخرین لحظه جنگیدند وجان خود را در این راه دادند، راویان دفاع مقدس با معرفت وشناخت همان رسالت را بردوش گرفته اند.
وی ادامه داد:امروز دشمن که در جنگ سخت شکست خورده است فعالیت خود را معطوف به جنگ نرم کرده اما با برنامه های روایتگری واردوهای راهیان نور ودیگر اقدامات در حال انجام دیگر مرز اسلام گسترش یافته است وسراسرجهان را در برگرفته است.
سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر در پایان صحبتهای خود با مخاطب قرار دادن راویان دفاع مقدس تصریح کرد: انشاالله به زودی در سازمان ملل روایتگری کرده وقانون شیطان را زیر پاگذاشته وقانون اسلام را برای تمام جهان روایت کنید.
در پایان این مراسم از راویان، خادمان ودست اندرکاران اردوهای راهیان نور و به ویژه از سازمان بسیج دانش اموزی به علت اعزام حدود11هزارنفر به اردوهای راهیان نور تقدیر وتشکر به عمل آمد.
شایان ذکر است: اردوهای راهیان نور دانش اموزی درسال جاری از11مهرشروع و دراین مدت حدود11هزارنفر به این اردوها اعزام شده اند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.